Ako zvoliť správne informácie na vizitku?

Ako zvoliť správne informácie na vizitku?

Vizitka je azda najdôležitejšou súčasťou marketingu a aj predstavenia Vás a či firmy pre ktorú pracujete prípadne vlastníte. Prvý dojem je dosť dôležitý. Potencionálneho klienta by mala Vaša vizitka zaujať a taktiež mu poskytnúť všetky dôležité informácie o Vás a o firme v ktorej pracujete.

Čo by nemalo na Vašej vizitke chýbať?

LOGO:

Logo Vašej spoločnosti musí určite figurovať na vizitke, aby si hneď každý Vami oslovený človek vedeľ vybaviť a identifikovať vašu firmu.

VAŠE MENO A FUNKCIU, KTORÚ VYKONÁVATE:

Bez použitia Vašeho mena by bola vizitka zbytočná a taktiež by bolo dobré uviesť aj Vašu fuknciu, ktorú vykonávate v danej firme aby Vaši potencionálny klienti vedeli čo im viete ponúknuť za informácie a služby.

KONTAKTNÉ ÚDAJE:

Kontaktné údaje sú hlavná a najpodstatnejšia časť vizitky. Musia byť uvedené priamo na Vás, klient potrebuje kontaktovať priamo Vás a nie tretiu osobu prípadne operátora vašej firmy. Telefónne čislo musí byť priamo na Vás a taktiež aj e-mailová adresa. E-mailová adresa by mala byť jednoduchá a vystihujúca vašu firmu, prípadne vytvorená pomocou Vašeho mena a priezviska...

WEB:

Ak disponujete vy alebo vaša firma internetovou sttránkou,určite ju tam uveďte. Stačí ju umiestniť niekde na bok aby nestrhávala celú pozornosť klienta, ale aby bola pekne umiestnená do kompozície a ľahko čitateľná.

Pomocou týchto informácii by mala Vaša vizitka spĺňať všetky kritéria, ktoré by Vám mali zabezpečiť záujem klienta o Vás prípadne firmu, ktorú zastupujete.

Nechajte odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
E-mail: (Nezverejnené)
Komentár: