Služby

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnou reklamnou činnosťou. Sme presvedčení, že prvý dojem je vždy dôležitý a hlavne v oblasti podnikania. Určite ste sa už o tom veľakrát presvedčili. Preto, ak túžite byť jedineční a chcete sa odlíšiť od ostatných, neváhajte nás kontaktovať.

Vieme Vám vytvoriť dokonalé grafick&eacut...

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnou reklamnou činnosťou. Sme presvedčení, že prvý dojem je vždy dôležitý a hlavne v oblasti podnikania. Určite ste sa už o tom veľakrát presvedčili. Preto, ak túžite byť jedineční a chcete sa odlíšiť od ostatných, neváhajte nás kontaktovať.

Vieme Vám vytvoriť dokonalé grafické návrhy i umeleckú maľbu podľa Vašich predstáv a požiadaviek a to všetko za bezkonkurenčné ceny!!! Taktiež Vám ponúkame reklamný textil s reklamnou potlačou podľa Vašich prianí, či sa jedná o pracovný odev, alebo reklamné predmety.

Potrebujete kompletne vytvoriť design Vašej firmy, ktorá dodá Vašej spoločnosti osobitný charakter po interiérovej, ako aj exteriérovej stránke? Nie je to pre nás žiadny problém. Hravo Vás o tom presvedčíme. Privítame Vás radi v našej prevádzke v Žiline na ulici Tolstého 4, alebo nás kontaktujte mailom či telefonicky. Tešíme sa na spoluprácu. Váš team MAXFLOR®.

Viac

Služby  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Grafické služby /...

  Corporate identity, tvorba tlačovín všetkého druhu, tvorba kampaní, kompletné grafické spracovanie Vašej spoločnosti s upriamením sa na cieľovú skupinu, ktorú chcete zaujať.

  • Vytvorenie funkčného webu

  • Grafické spracovanie webov

  • Redesign pôvodných grafických podkladov

  • A mnoho iného

 • Výroba billboardov,...

  Ponúkame výrobu a následnú aplikáciu polepov či už na výklady alebo autá, dodávky či motorky. Taktiež polepy rôznych tvarov, či nápisy vyrezané z fólie. Taktiež výrobu nálepiek rôznych rozmerov a tvarov. V ponuke sa nachádza viacej farebností a možností výberu materiálu.

  • Vytvorenie grafického návrhu.

  • Výroba- bannerov, billboardov, plagátov, polepov (predajne, okná, autá...), nálepiek...

 • Auto wrapping

  Medzi jednu z najefektívnejších reklám patrí tiež "auto reklama" polep vozidiel. Pri nízkych nákladoch zaručuje vysokú mieru účinnosti. 

  Je možné zvoliť si rôzne možnosti polepu vozidla, ponúkame širokú paletu farebných fólií ako aj štrukturovaných povrchov s vysokým efektom.

  Na vozidlo je možné aplikovať aj tlačenú grafiku, ideálny spôsob reklamy ako pre súkromné vozidlá tak aj pre celú firemnú flotilu áut.

  Na aplikáciu používame kvalitné fólie s dlhou životnosťou.

  Mám záujem.

 • Potlač na textil

  Ponúkame viacero spôsobov tlače na textil.

  Priamu digitálnu potlač na textil. Už žiadne nažehlovacie fólie! Špeciálna technika tlače s dlhodobou trvácnosťou. Garancia 200 praní. Možnosť tlače vo foto kvalite. Neporovnateľné s transferovou potlačou. Taktiež možnosť tlače "fólií" na textil ako sú Flock, Flex- tieto techniky sa môžu použiť ale len na jednoduchšie motívy.

  Nami ponúkané typy potlače:

  • Priama digitálna potlač:

   Potlač je nanesená priamo vo vláknach textilu

  • Flock:

             Je určený na jednoduchšiu (vektorovú) grafiku. 

             - túto techniku je možné použiť len na grafiku z našich designov v kategórii "FLOCK"

  • Flex: 

            Je určený na jednoduchšiu (vektorovú) grafiku.

           - túto techniku je možné použiť len na grafiku z našich designov v kategórii "FLEX"

 • Malo-...

  Ponúkame Vám maloformátovú tlač rôznych propagačných materiálov ako sú napríklad: vizitky, brožúry, prospekty, pozvánky, oznámenia, pohľadnice, letáky, plagáty, etikety…

  Taktiež Vám ponúkame jedinečnú možnosť ako sa zviditeľniť a byť o krok vpred pred konkurenciou.

  Veľkoplošná tlač je ideálnym riešením ako na seba prilákať pozornosť. Nedovolí okoloidúcim si vás nevšimnúť.

  Vieme vytlačiť a spracovať billboardy, bannery, veľkoformátové plachty a nálepky, či už pre interiér, alebo exteriér.

 • Tepelná obojstranná...

  Ponúkame Vám veľkoformátovú obojstrannú lamináciu za tepla. Maximálna šírka média 100 cm x ∞. K dispozícii laminovacie fólie s ÚV filtrom. Rôzne hrúbky fólie. Možnosť jednostrannej a obojjstrannej laminácie. Laminácia vaše média kvalitne a dlhodobo ochráni pred vplyvmi prostredia a pred poškodením.

 • Produktová fotografia

  Profesionálna fotografia

  Produktová fotografia na e- shopy, reklamy a pod.