VAŠA OBJEDNÁVKA

Tovar, zakúpený v našom internetovom obchode (www.maxflor.sk), Vám vieme doručiť jedným z nasledovných spôsobov:

  • Osobný odber na sídle E-SHOPu.
  • Zásielkovňa- zaslanie balíka na odberné miesta zásielkovne, prípadne aj na Vašu adresu. Čas doručenia od 1-3 dni.
  • 123 kurier - Prepravné na zásielky služba 123 kuriera (s dodávkou kupujúcemu do 48 hodín od odovzdania tovaru na prepravu).
  • Slovenská pošta - balík na adresu, doručenie maximálne od 1 do 4 pracovných dní.

Pri objednávaní tovaru máte možnosť výberu jedného z týchto spôsobov dopravy. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na určenie možnosti spôsobu doručenia tovaru. To znamená, že pri niektorých tovaroch je spôsob dopravy striktne daný, bez možnosti výberu.

Cenu dopravy tovaru (a prípadne balné) od dodávateľa na miesto určenia podľa objednávky hradí kupujúci, a to podľa reálnych sadzieb vybraného prepravcu. Výnimky z tohto bodu sú uvedené priamo pri tovare, resp. v rámci objednávky. 

Dodacie lehoty závisia od dostupnosti tovaru a samotnej dĺžky dopravy, ktorá je daná prepravcom. To znamená, že samotnú dĺžku dodania si vypočítate podľa vzorca:

celková dĺžka dodania (dodacia lehota) = dostupnosť tovaru + počet dní na prepravu vybraným prepravcom.

Tovar, ktorý máme skladom vieme doručiť už do 48 hod.

V prípade, že kupujúci uhrádza platbu za tovar bezhotovostne, dodacia lehota sa predlžuje o dobu, ktorú potrebuje príslušná banková inštitúcia na uskutočnenie prevodu hodnoty objednávky na účet prevádzkovateľa, prípadne na potvrdenie uskutočnenia prevodu hodnoty objednávky na účet prevádzkovateľa.

Dostupnosť tovaru sa spravidla pohybuje od 1 dňa po 1 týždeň (výnimočne aj dlhšie, presný údaj sa nachádza pri tovare). Počet dní, ktoré sú potrebné pre samotnú prepravu, určuje konkrétny prepravca, pričom v prípade Slovenskej pošty je to spravidla do 1 týždňa, u špedičných a kuriérskych služieb je to od 24 hod. do 72 hod.

V prípade, že si objednáte viac tovarov s rôznou dostupnosťou, tovar Vám bude doručený naraz v jednej zásielke, a podľa termínu najdlhšej dostupnosti. V prípade, že požadujete, aby Vám bol tovar doručený postupne, udajte to prosím do poznámky, prípadne nás kontaktujte telefonicky. V tomto prípade však platíte dopravné náklady jednotlivo, pri dodaní každého z tovarov.

Tovar je počas prepravy poistený konkrétnym prepravcom podľa jeho štandardných podmienok, pričom toto štandardné poistenie je zahrnuté v cene prepravy.

Za splnenie dodávky sa považuje dodanie objednaného tovaru na uvedené miesto (pred vchod obytného domu). Súčasťou dodávky nie je inštalácia dodaného tovaru.

O celom priebehu objednávky Vás budeme informovať e-mailovými správami. V prípade, že by došlo k zmene podmienok dodania tovaru, skontaktujeme Vás telefonicky, aby sme objednávku čím skôr doriešili k Vašej spokojnosti. Preto je pre nás nevyhnutné mať na Vás e-mailový aj telefonický kontakt.

V prípade neprevzatia tovaru (na základe objednávky) si prevádzkovateľ vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody.

Dobierka: Na našom e-shope je možné zvoliť si aj platbu na dobierku za poplatok uvedený pri platbe podľa aktuálnych poplatkov poskytovateľov tretej strany. Pri platbe na dobierku treba dbať na jej prevzatie!!!

(Objednávka neprevzatá na dobierku a vopred nezrušená pred samotným odoslaním z našej strany pomocou dokumentu na odstúpenie od zmluvy je braná ako porušenie kúpnej zmluvy a majiteľ e-shopu má právo si nárokovať sumu za vzniknutú škodu spôsobenú pri jej neprevzatí a to náhradou za poštovné včetne polatku za vracajúcu sa zásielku).

Osobný odber je možné uskutočniť za manipulačný poplatok na adrese prevádzky: Kragujevská 397/6, 010 01 Žilina.

Cena základnej dopravy v SR na balík do 3 kg štandardných rozmerov je 3,90Eur pri nákupe nad 100Eur doprava zdarma.

Cena základnej dopravy do CZ na balík do 3 kg štandardných rozmerov je 7,90Eur.

Cena základnej dopravy do HU na balík do 3 kg štandardných rozmerov je 7,90Eur.

Vaše objednávky budú v bezpečí a na čas doručené priamo k Vám domov.

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených