Sme rodinná firma.

Ktorá potláča všetky naše ponúkané produkty priamo u nás na firme, kde nájdete všetko pod jednou strechou.

Široká ponuka kvalitných produktov, ktoré Vám vieme zhotoviť podľa Vašich požiadavok.

Dbáme hlavne na kvalitu prevedenia kde používame najmodernejšie technológie, ktoré sú hlavne dlhotrvácne a nezávadné voči zdraviu a nepoškodzujú nijakým spôsobom našu zem.

Nájdete u nás množstvo produktov a zhotovených dizajnov na výber od nášho grafika. Naše produkty sa zhotovujú od úplneho začiatku u nás. Od čiarky na papieri po grafické spracovanie na PC až po tlač a následnú aplikáciu, tlač na materiál.

Všetko tvorené Slovenskými ručičkami a s citom pre detajl.

Všetko čo robíme začína vždy od Vás a od Vašich potrieb. Nie je problém Vám vyrobiť veci aj na mieru podľa Vašich požiadavok. Nebránime sa ani spolupráci a snažíme sa vždy ponúknuť 100% kvalitu. Ponúkame jednotlivcom alebo firmám vytvoriť si u nás na e-shope svoju značku a predávať u nás svoje dizajnérske produkty, ktoré profesionálne zhotovíme s našimi dlhoročnými skúsenosťami a zašleme zákazníkovi. Zarábajte predajom originálnych produktov bez akéhokoľvek rizika a vstupných investícii.

Z každého predaja získavate províziu, ktorú si viete sami nastaviť a je to len na Vašej šikovnosti za akú cenu ste schpný predať svoje kreatívne produkty. navštívte sekciu Dizajnérska STAR a zistite viac.

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených