Na nasledujúcej stránke sa dozviete všetky potrebné povinnosti, ktoré ako predajca (dizajnér) budete musieť dodržiavať.

Predajca (dizajnér) na našom e-shope MAXFLOR® pomocou nášho programu design room je povinný dodržiavať nasledujúce podmienky:

Predajca (dizajnér) a jeho údaje...
Predajca, ktorý chce predávať pomocou partnerského programu MAXFLLOR® design room je povinný uviesť pri registrácii všetky pravdivé údaje. Na základe uvedených údajov bude predajca zaregistrovaný na e-shope www.maxflor.sk prevádzkovaným spoločnosťou MARKODESART s.r.o., I. Houdeka 60/5, 034 01 Ružomberok, Slovenská republika, IČO: 47345616, DIČ: 2023837915, Nie sme platitelia DPH. Predajca (dizajnér) registráciou do sekcie predajcu dáva súhlas so spracovávaním osobných údajov prevádzkovateľom v súlade so zákonom č. 101/2000 Sb.
Provízie za predaj...
Prevádzkovateľ navrhne predajcovi (dizajnérovi) veľkosť provízie z každého predaného kusu na e-shope MAXFLOR. Veľkosť provízie sa môže líšiť podľa úspešnosti predaja. Predajca (dizajnér) je povinný zdaniť províziu z partnerského programu podľa platného zákona o daniach z príjmov. Ak je platcom DPH, k faktúrovanej sume si pripočíta platnú sadzbu DPH.
Dizajny a ich originalita...
Predajca (dizajnér) je povinný pridávať na produkty len také dizajny, ktoré sú v jeho vlastníctve a nepodliehajú ochrannej známke druhej osoby. Predajca (dizajnér) berie plnú zodpovednosť za obsah, ktorý pridáva na produkty. Prevádzkovateľ e-shopu www.maxflor.sk neberie žiadnu zodpovednosť za porušenie daného nariadenia a zákona o ochranných známkach zákon č. 506/2009 Z.z. o ochranných známkach.
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených